Afasie verandert je leven. Gespecialiseerde nazorg helpt.

Afasiecentrum - Thuis en dan - Aanbod - Aanmelding - Contact - Links







Boogh Afasiecentrum Utrecht

Boogh Afasiecentrum Utrecht - Aanbod Utrecht - Aanmelding Utrecht - Vrijwilligers in Utrecht
Actueel in Utrecht - Organisatie - Andere activiteiten in de regio - Audit Afasiecentrum Utrecht

Boogh Afasiecentrum Utrecht

Behandeling en Begeleiding
Utrecht: elke maandag, woensdag en donderdag van 9.30 tot 15.00 uur.
Amersfoort: elke vrijdag van 9.30 - 15.00 uur
Veenendaal: elke dinsdag van 9.30 - 15.00 uur

De Werkplaats Utrecht: dagbesteding afasie: elke vrijdag van 9.30 - 15.00 uur.

Centraal Adres
Boogh Afasiecentrum Utrecht
Van Bijnkershoeklaan 10
3527 XL Utrecht
E-mail: afasiecentrum@boogh.nl
Telefoonnummer: 030 - 2946384 (van 8.30 - 16.00)
Co÷rdinator / inhoudelijke vragen: Odette Stoutjesdijk (maandag, woensdag en donderdag),
Nieuwe aanmeldingen:
Regio Utrecht: vraag naar Margreet Timmers, 06-10954052 ma-di-woe-do, m.timmers@boogh.nl



Boogh Afasiecentrum Amersfoort
Satelliet 10
3824 MT Amersfoort
Telefoon: (033) 455 73 69
E-mail: amersfoort@boogh.nl
Inhoudelijke informatie: Logopediste Viola Sluis-van der Voorde: v.sluis@boogh.nl
Nieuwe aanmeldingen:
Regio Amersfoort: vraag naar Faakje van Veen 06-23896213, f.van.veen@boogh.nl

Boogh Afasiecentrum Veenendaal
Nijverheidslaan 6
3903 AP Veenendaal
Telefoon: (0318) 58 90 86
E-mail: veenendaal@boogh.nl
Inhoudelijke informatie: Logopediste Viola Sluis-van der Voorde: v.sluis@boogh.nl
Nieuwe aanmeldingen:
Regio Utrecht en Veenendaal: vraag naar Margreet Timmers, 06-10954052 ma-di-woe-do, m.timmers@boogh.nl