Afasie verandert je leven. Gespecialiseerde nazorg helpt.

Afasiecentrum - Thuis en dan - Aanbod - Aanmelding - Contact - Links







Boogh Afasiecentrum Utrecht

Boogh Afasiecentrum Utrecht - Aanbod Utrecht - Aanmelding Utrecht - Vrijwilligers in Utrecht
Actueel in Utrecht - Organisatie - Andere activiteiten in de regio - Audit Afasiecentrum Utrecht

Boogh Afasiecentrum Utrecht

Behandeling en Begeleiding
Utrecht: elke maandag, woensdag en donderdag van 9.30 tot 15.00 uur.
Amersfoort: elke vrijdag van 9.30 - 15.00 uur
Veenendaal: elke dinsdag van 9.30 - 15.00 uur

De Werkplaats Utrecht: dagbesteding afasie: elke vrijdag van 9.30 - 15.00 uur.

Boogh Afasie- en behandelcentrum Utrecht
Van Bijnkershoeklaan 10
3527 XL Utrecht
E-mail: afasiecentrum@boogh.nl
Telefoonnummer: locatie: 030 - 2946384 (van 8.30 - 16.00)
Algemeen nummer Boogh behandeling: 030-2593974
Inhoudelijke informatie: Logopediste Marlise Jolink, m.jolink@boogh.nl
Nieuwe aanmeldingen:
Begeleiding: Margreet Timmers, 06-10954052 di-woe-do, m.timmers@boogh.nl
Behandeling: Marieke Zandijk, 06-10233526 ma-di-do, m.zandijk@boogh.nl



Boogh Afasie- en behandelcentrum de Bilt
Weltevreden 4C
3731 AL De Bilt
E-mail: behandeling@boogh.nl
Telefoonnummer: 030-2593974
Inhoudelijke informatie: Logopediste Odette Stoutjesdijk, o.stoutjesdijk@boogh.nl
Nieuwe aanmeldingen:
Behandeling: Marieke Zandijk, 06-10233526 ma-di-do, m.zandijk@boogh.nl

Boogh Afasie- en behandelcentrum Amersfoort
Satelliet 8
3824 MT Amersfoort
Telefoon: locatie: (033) 455 73 69
Algemeen nummer Boogh behandeling: 030-2593974
E-mail: amersfoort@boogh.nl
Inhoudelijke informatie: Logopediste Edna Blunk, e.blunk@boogh.nl
Nieuwe aanmeldingen:
Begeleiding: Faakje van Veen 06-23896213 ma t/m vr, f.van.veen@boogh.nl
Behandeling: Marieke Zandijk 06-10233526 ma-di-do, m.zandijk@boogh.nl

Boogh Afasie- behandelcentrum Veenendaal
Nijverheidslaan 6
3903 AP Veenendaal
Telefoon: locatie: (0318) 58 90 86
Algemeen nummer Boogh behandeling: 030-2593974
E-mail: veenendaal@boogh.nl
Inhoudelijke informatie: Logopediste Gerlinda Hendriks, g.hendriks@boogh.nl
Nieuwe aanmeldingen:
Begeleiding: Erica Mallee, 06-23930253 di-do, e.mallee@boogh.nl
Behandeling: Marieke Zandijk 06-10233526 ma-di-do, m.zandijk@boogh.nl